Zakład o… ?

Hmm, na rynku czytelniczym można spotkać teraz różnego rodzaju książki, dzięki którym można fantastycznie spędzić czas. Jeżeli ktoś w natłoku spraw codziennych znajduje chwilę na to, aby poczytać książki, to robi coś wspaniałego dla siebie. Dzięki temu można się przyjemnie uspokoić i odstresować, a i mózg lepiej wtedy pracuje, jeżeli dotrać do niego informacje – nawet o fikcyjnych bohaterach. Każdy dozuje sobie odpowiednią dawkę emocji czytelnika. Dla pań dobrą książką do przeczytania będzie “Kaprys milionera” – propozycja od Izabeli Frączyk i Jagny Rolskiej (https://www.taniaksiazka.pl/kaprys-milionera-izabella-fraczyk-p-1380746.html).

Duet do zadań specjalnych

Książka ukazała się od wspaniale dobranego duetu, dzięki któremu można zapewnić sobie wspaniałe emocje. Obie panie mają już ogromne doświadczenie w pisaniu. Izabella Frączyk to absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie. Uznała, że pisanie to coś, co lubi. Na rynku można otrzymać jej samodzielnie napisane książki pt.”dwutomowy cykl “Wszystko nie tak”, serie “Śnieżna Grań” i “Kobiety z odzysku” , które spotkały się z wieloma pozytywnymi opiniami. Jagna Rolska to zastępca redaktora naczelnego najstarszego polskiego portalu s-f, fantasy i horroru „Fahrenheit”. Jest autorką “SeeIT” i “Testament życia”. Panie razem postanowiły stworzyć książkę o facetach dla kobiet, które pragną czegoś więcej niż tylko klasycznego romansu. “Kaprys milionera” to opowieść o człowieku, który ma wszystko. Ma wszystkiego za dużo, dlatego zachowuje się jak rozkapryszone…dziecko.

Zakład z kolegami

Emil Kastner to milioner, który dzięki swoim pieniądzom ma dosłownie wszystko. Ale tak naprawdę to go nie cieszy. Dosłownie nic go nie cieszy i zaczyna w życiu poszukiwać coraz bardziej ekstremalnych podniet. Pewnego dnia umawia się z najlepszymi kumplami ze szkoły na suto zakrapianą imprezę. Tam Emil zawiera ze swoimi kolegami zakład. Według niego z każdej dziewczyny – nawet tej naprawdę brzydkiej – uda się wyczarować prawdziwą piękność przy odpowiednich nakładach finansowych. Danka Popiołek to skromna ekspedientka, otyła, która na dodatek tonie w długach. Teraz jeszcze musi ukrywać się przed światem. Los tak chce, że ona i Emil spotykają się. Czy to na niej Emil będzie sprawdzał swój zakład? A może coś pójdzie nie tak i okaże się, że pieniądze nie zawsze odgrywają najważniejszą rolę? Czy bogacz znajdzie kogoś kto będzie go w stanie ujarzmić? Czy do Danki w końcu los się uśmiechnie? Przy tej książce nikt na pewno nie będzie się nudzić.

Książka zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com